Pirmdiena

18.05

Pagarināts pieteikšanās termiņš Jauno uzņēmēju dienām JUD 2020

Otrdiena

26.05

Jauno uzņēmēju dienas 2020 I Pusfinālistu seminārs

Piektdiena

5.06

Jauno uzņēmēju dienas I Finālistu paziņošana

Otrdiena

16.06

10:00

Jauno uzņēmēju dienas 2020 | Latvijas SMU fināls

Trešdiena

22.07
-
25.07

Eiropas SMU fināls JA Europe Company Of The Year Competition 2020

Pirmdiena

3.08
-
8.08

Junior Achievement Unlocked 2020 - līderības un uzņēmējdarbības nometne

Pirmdiena

3.08
-
15.10

Dalībskolu līgumu slēgšana

Trešdiena

19.08
-
20.08

Skolotāju vasaras apmācības

Otrdiena

15.09
-
23.09

Jauno uzņēmēju skola - reģionālās darbnīcas

Otrdiena

15.09

10:00

Jauno uzņēmēju skola - reģionālā darbnīca Ventspilī

Trešdiena

16.09

10:00

Jauno uzņēmēju skola - reģionālā darbnīca Rīgā

Ceturtdiena

17.09

10:00

Jauno uzņēmēju skola - reģionālā darbnīca Gulbenē

Piektdiena

18.09

10:00

Jauno uzņēmēju skola - reģionālā darbnīca Iecavā

Pirmdiena

21.09

10:00

Jauno uzņēmēju skola - reģionālā darbnīca Saldū

Otrdiena

22.09

10:00

Jauno uzņēmēju skola - reģionālā darbnīca Madonā

Trešdiena

23.09

10:00

Jauno uzņēmēju skola - reģionālā darbnīca Daugavpilī

Trešdiena

30.09
-
4.11

Pieteikšanās JA Latvia Līderu programmai

Ceturtdiena

1.10

10:00

Tiešsaistes seminārs par atbalsta iespējām SMU

Ceturtdiena

1.10
-
16.10

Pieteikšanās TITAN reģionālo čempionātu organizēšanai

Ceturtdiena

15.10

16:00

Brīvprātīgo kluba pirmā tikšanās

Piektdiena

23.10
-
27.11

TITAN reģionālie čempionāti

Otrdiena

27.10

15:00

Vebinārs par Swedbank biznesa plānošanas konkursu "Biznesa skices"

Ceturtdiena

29.10

10:00

UZDRĪKSTIES UZVARĒT - uzņēmējdarbības iedvesmas konference

Trešdiena

4.11

Līderu programmas pieteikšanās noslēgšana

Trešdiena

4.11

Inovatīvo SMU konkursa pieteikšanās noslēgšanās

Ceturtdiena

12.11

Līderu programmas informatīvais seminārs

Ceturtdiena

12.11
-
13.11

Inovatīvo SMU nometne

Piektdiena

13.11

Start Strong 3+3 noslēdzas pieteikšanās

Pirmdiena

16.11

Skolotāju apmācību 2.modulis

Otrdiena

24.11

10:00

Reģionālais TITAN čempionāts DAUGAVPILĪ

Trešdiena

25.11

Start Strong 3+3 I Pirmā meistarklase

Ceturtdiena

26.11

13:30

Reģionālais TITAN čempionāts LIEPĀJĀ

Otrdiena

1.12

Reģionālais TITAN čempionāts GULBENĒ

Ceturtdiena

3.12

Reģionālais TITAN čempionāts MADONĀ

Piektdiena

4.12

Reģionālais TITAN čempionāts RĪGĀ

Ceturtdiena

10.12

CITS BAZĀRS ziemā | Latvijas mēroga SMU pasākums

Ceturtdiena

10.12

10:30

Cits Bazārs atklāšanas tiešraide

Pirmdiena

14.12

14:00

Cits Bazārs apbalvošanas tiešraide

Trešdiena

6.01

„Mana vārdnīciņa” un „Biznesa pasaku konkurss” darbu iesūtīšanas sākums

Pirmdiena

11.01

Noslēdzas pieteikšanās konkursam Biznesa skices

Ceturtdiena

14.01
-
15.01

Līderu programmas 1. meistarklase

Otrdiena

26.01
-
27.01

JA Titan Latvijas pusfināls

Otrdiena

26.01
-
27.01

JA TITAN Latijas pusfināls

Trešdiena

27.01
-
29.01

JA Latvia Līderu programmas 1.meistarklase

Sestdiena

30.01

GOALS projekta 1.meistarklase

Pirmdiena

8.02

GOALS projekta 2.meistarklase

Trešdiena

10.02

Ēnu diena - atcelta

Pirmdiena

15.02

13:00

Vebinārs uzņēmumiem par ekskursiju rīku enudiena.lv

Pirmdiena

15.02

GOALS projekta 3.meistarklase

Otrdiena

16.02

JA TITAN Latvijas fināls

Ceturtdiena

18.02

GOALS projekta 4.meistarklase

Ceturtdiena

25.02
-
26.02

Līderu programmas 2.meistarklase

Otrdiena

2.03

GOALS projekta 5.meistarklase

Trešdiena

17.03

Start Strong 3+3 trešā meistarklase

Trešdiena

17.03

GOALS meistarklase

Trešdiena

17.03

13:00

Finanšu izlūkošanas dienesta vebinārs

Otrdiena

23.03

13:05

Vebinārs par finanšu pratību

Ceturtdiena

25.03

GOALS meistarklase

Ceturtdiena

1.04

GOALS meistarklase

Piektdiena

9.04

Beidzas pieteikšanās Cits Bazārs pavasarī

Otrdiena

13.04

14:00

Vebinārs CITS BAZĀRS dalībniekiem

Ceturtdiena

15.04

Darbu iesūtīšanas termiņš konkursiem Biznesa pasakas un Mana vārdnīciņa

Ceturtdiena

15.04

GOALS meistarklase

Ceturtdiena

22.04

CITS BAZĀRS pavasarī | Atklāšana

Ceturtdiena

22.04

CITS BAZĀRS pavasarī | 1.diena

Ceturtdiena

22.04
-
26.04

CITS BAZĀRS pavasarī | Latvijas mēroga SMU pasākums

Ceturtdiena

22.04
-
10.05

CITS BAZĀRS pavasarī | Latvijas mēroga SMU pasākums

Piektdiena

23.04

CITS BAZĀRS pavasarī | 2.diena

Sestdiena

24.04

CITS BAZĀRS pavasarī | 3.diena

Pirmdiena

26.04

CITS BAZĀRS pavasarī | Apbalvošana

Otrdiena

27.04
-
28.04

Sistēmas pārbaude

Otrdiena

27.04
-
30.04

Sistēmas pārbaude 2

Trešdiena

28.04

GOALS meistarklase

Trešdiena

16.06

Jauno uzņēmēju dienas 2021

Aktualitātes
Junior Achievement Latvia – lielākā izglītības organizācija Latvijā.

pedagogu tālākizglītība

100 000
jaunieši visā Latvijā

200
dalībskolas

No 1991. gada

1.-12. klasei