TITAN

Par TITAN

Sacenšoties intensīvajā online Holo-Generator tirgū (nākotnes personalizētais portatīvais dators), skolēni pielieto visas iegūtās zināšanas un iemaņas, lai pierādītu, ka viņu uzņēmums ir labākais, spēj izkonkurēt jebkuru citu un veiksmīgi atnest peļņu dalībniekiem. JA TITAN simulācija ļauj ikvienam iejusties vadītāja lomā.

Spēlē aicināti piedalīties JA Latvia dalībskolu skolēni, veidojot komandas 2-4 cilvēku sastāvā. Spēle ir sadalīta pa ceturkšņiem, un katrā no tiem skolēni veic informācijas analīzi un pieņem lēmumus par ražojamās produkcijas apjomu, produkta cenu, mārketinga aktivitātēm, attīstību un modernizāciju, kā arī investīcijām.

Claudio A.Rivera, Ph.D.

RTU Rīgas Biznesa skolas bakalaura programmas direktors

"TITAN biznesa stratēģiskā spēle ir lieliska iespēja jauniešiem apgūt ekonomiku un biznesa vadību ar simulācijas spēles palīdzību starptautiskā atmosfērā, kā arī smelties lielisku pieredzi un paplašināt savu redzesloku. Šobrīd Latvijai vajag daudz jaunu un enerģijas pilnu uzņēmēju. TITAN – tā ir iespēja iejusties uzņēmuma vadītāja lomā un pārbaudīt sevi virtuālā uzņēmuma vadīšanā!”

TITAN Reģionālā čempionāta  organizēšanas pieteikuma anketu (tās forma pieejama šeit) sūtīt Lindai Volānei, JA Latvia projektu vadītājai, rakstot uz e-pastu linda@jal.lv, norādot zemāk minēto informāciju:

  • reģionu;
  • datumu, norises laiku;
  • vietu (norādīt skolu, tās adresi);
  • organizatoru (atbildīgās personas vārds, uzvārds);
  • kontakinformāciju saziņai (Tel., e-pasts);
  • komandu skaitu (max. );
  • cik līmeņos plānots organizēt čempionātu (atlase, pusfināls, fināls u.c.);

TITAN reģionālā čempionāta norises protokola paraugs:

Vieta, laiks:
Dalībnieku saraksts:

Nr.
Skola
Komandas nosaukums
Dalībnieku vārds, uzvārds
Panākumu indekss

Uz TITAN Valsts finālu izvirzīti:

Kontakti
Skola
Komandas nosaukums
Dalībnieka vārds, uzvārds
Panākumu indekss

aizpildītu protokolu sūtīt uz linda@jal.lv.