11.04.2023

Starptautiskais Skolēnu Mācību Uzņēmumu festivāls 2023

Starptautiskā skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) festivāla International Student Company Festival pasākums Cits Bazārs norisināsies 19. aprīlī no plkst. 11.00 līdz 16.00. Tā laikā ikviens interesents tirdzniecības centrā Domina Shopping varēs apskatīt un nopirkt produktus, kurus radījuši jaunieši no desmit Eiropas valstīm – Igaunijas, Zviedrijas, Somijas, Latvijas, Lietuvas, Norvēģijas, Itālijas, Islandes, Nīderlandes un Maltas. Ar Unicef projekta Uplift Youth atbalstu festivālā piedalīsies arī jaunieši no Ukrainas.

 

Pasākuma laikā skolēnu veikumu izvērtēs īpaši izveidota biznesa profesionāļu un akadēmisko spēku žūrija, kas izvēlēsies labākos kategorijās Inovatīva biznesa ideja, Sociāli atbildīgs bizness, Labākā pārdošanas komanda, Labākais stends, Labākā video reklāma un 2023. gada labākais SMU. Festivāla galveno uzvarētāju, kas tiks atzīts par 2023. gada labāko SMU, noteiks pēc lielākā visās kategorijās saņemto punktu skaita. Vērtētāju vidū būs Ekonomikas ministrijas, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK), Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK), Latvijas bankas, Balcia insurance SE, Swedbank Latvia, RISEBA, RTU Riga Business School, Domina Shopping, Altum, Printful, FactSet pārstāvji.

 

Starptautiskais SMU festivāls International Student Company Festival Rīgā norisināsies divas dienas – 18. un 19. aprīlī. Tas tiks atklāts ar konferenci Bellevue Park hotel, kurā piedalīsies projektā iesaistītie skolēni un pedagogi, veidojot savstarpējos kontaktus un daloties uzņēmējdarbības veicināšanas pieredzē.

 

Festivālu Rīgā jau 13. gadu organizē lielākā Latvijas izglītības organizācija Junior Achievement Latvia (JA Latvia).

 

Pasākumu atbalsta tirdzniecības centrs Domina Shopping, Balcia Insurance un FactSet. Informatīvie atbalstītāji Delfi.lv, Inbox.lv un izdevniecība Dienas Mediji.

 

 

 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru