26.04.2023

Zināmi Jauno uzņēmēju dienu 2023 dalībnieki

Latvijas lielākā izglītības organizācija Junior Achievement Latvia (JA Latvia) un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) 30. - 31.maijā organizēs par tradīciju kļuvušo ikgadējo pasākumu jaunajiem uzņēmumiem Jauno uzņēmēju dienas 2023, kas šogad norisināsies Jūrmalā.

 

Jauno uzņēmēju dienas ir gada nozīmīgākais pasākums labākajiem JA Latvia Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) programmas dalībniekiem, kura laikā tiek apbalvoti labākie SMU pamatskolu un vidusskolu grupās, kā arī noskaidrots, kurš SMU pārstāvēs Latviju Eiropas finālā šī gada jūlijā.

Pasākums ir īpašs ar to, ka tiks sumināti arī labākie pedagogi, skolēnu mācību uzņēmumu konsultanti, kā arī JA Latvia gada jaunais uzņēmējs – JA Latvia programmu absolvents. Nominantus šīm balvām iespējams pieteikt līdz 8.maijam, vairāk informācijas par to pieejams jalatvia.lv aktualitātēs.

 

 
Dalībnieku un produktu saraksts pieejams ŠEIT. Finālisti e-pastos saņems ziņu no JA Latvia ar informāciju par sagatavošanās semināriem, sīkāka informācija par fināla vērtēšanas kārtām pieejama Jauno uzņēmēju dienu nolikumā.

 

Visiem vidusskolas vecuma SMU, gan tiem, kas apstiprināti dalībai Jauno uzņēmēju dienās, gan tiem, kas nav starp finālistiem, šogad ir iespēja pieteikties Eiropas online balvām un cīnīties par galveno balvu - dalību kā apmeklētājiem GEN-E festivālā Turcijā. (Eiropas SMU finālā) Sīkāka informācija par pieteikšanos balvām pieejama šeit, balvu apraksti - šeit.

 

 

Pasākums tiek īstenots LIAA projekta ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība, un sadarbībā ar ilggadējo partneri Swedbank.

 

 

 

 

 

 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru